Gildia Kororowe Kredki

Forum Gildii Kororowe Kredki

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 26-06-2010 10:14:41

Jarema

Kałamarz

Zarejestrowany: 23-06-2010
Posty: 21
Punktów :   -1 

Rogue buildy PvE

Aktualnie gram na buildzie PvP ale jako, że ostatnio coraz częściej takie granie mnie nudzi (w końcu ileż można), moje plany odnośnie poważniejszego PvE, które to miałem zacząć po wylevelowaniu woja (sobie jeszcze chłopak poczeka) spadły na rogala (głównie przez znalezienie się w tej gildii ). Więc chcąc, nie chcąc muszę się zastanawiać co by tu w nim zmienić, żeby być jak najbardziej przydatnym i efektywnym. Jak na razie mam 2 pomysły, oba związane z Mackami (bo się !@#$# namęczyłem z tym !@#$% Drogonstrikem więc będę go !@#$% używał do usranej śmierci, chyba że jak będziemy kiedyś chodzić na Illidana to zdropie na nim swordy wtedy się przerobie na sword spec :>  ).

Build nr.1 taki chyba typowy combat (mace):
http://wow243.gamestool.net/roguet.php? … 0000000000

Build nr.2 taka dziwna hybryda (bo kiedyś doszedłem do wniosku, że do PvP przyda mi się trochę szybszy off i kupiłem s2 daggerka a nie mackę !@#$% brak konsekwencji i długoterminowego planowania w przód  )
http://wow243.gamestool.net/roguet.php? … 0000000000
choć wydaje mi się ździebko bezsensowny ten build to jednak bym z chęcią o nim podyskutował

Zapraszam więc do dyskusji i dzielenia się doświadczeniem.

Ogółem planowałem się podpiąć pod poprzedni temat ale tamten jest z nazwy ewidentnie pod swordy, choć możne by je scalić i zrobić jeden odnośnie buildów Rogue PvE (w końcu w tej klasie nie ma takich różnic jak choćby w przypadku Druida, Shamana, czy Priesta - zawsze się robi to samo) co by forum nie było zaśmiecone i tak raczej nie będzie takiego zalewu postów, żeby wynikała konieczność robienia do wszystkiego oddzielnych  tematów. Ale to już zostawiam moderatorom Forum

Ostatnio edytowany przez Jarema (26-06-2010 10:19:21)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.quovadis.pun.pl www.akademiariv.pun.pl www.adopcjemolosow.pun.pl www.nieziemskieistoty.pun.pl www.transport07.pun.pl